1.دیروز ظهر شبکه پویا انیمیشن شش قهرمان رو پخش میکردنشستم نگاهش کردم.چقدررر شخصیت بیمکس/بیکمث قشنگ و خوب بود.
اینم عکسش : )

عزیزممممممم چقدر مهربووووون بود‌‌‌.آخرش هم دوستشو نجات داد و خودش نابود شد : (

درسته نابود شد ، ولی زندگی کرد و نابودیش هم در کمال زندگی و رضایت بود.چقدر خوبه اینطوری.

درعوض میشه سالهای سال به ظاهر زنده بود اما بدتر از یه مرده.

برای خودم: کاش میشد مثل باران میشدیم.مهربان و ساده و بی ادعا.

2.یه وقتایی وقتی درگیر روزمره ها و سختی های دنیا میشی خدا میگه ببین حواسم بهت هستاااا.مثلا عصر روز عید غدیر ، خیلی یهویی هوس قورمه سبزی کردم.هنوز یه ساعت نگذشته بود که برامون قورمه سبزیِ نذری اووردن : )

3.مرتبط با1.  برای رسیدن به چیزهای با ارزشی، مثل حال خوب خانوادت ؛  باید از تمام وجود مایه گذاشت.گاهی تو میشی نقطه ی امیدحتی اگه سختی زیادی بکشی یا چندان فرصتی برای خودت پیدا نکنی. باید یسری خوشی ها رو گذاشت کنار تا به حال خوب رسید.(حال این روزهای من)

+اعیاد قشنگمون پساپس مبارک.
++روز پزشک رو به همه ی پزشکان دلسوز تبریک میگم.یادش بخیر چقدر ما این روز رو تو دبیرستان به هم تبریک می گفتیم : )) . آخرش قسمت و سرنوشت چیز دیگه ای بود که فکرکنم جزای یه شیطنتی بود که سر یه پزشک انجام دادم : )

+++مداحی زیر رو تازه شنیدمبه دلم نشست.

مثل بیمکس زنده بمونیم...

درسخوانِ درون+هفته ای که گذشت

شماره ی صد و هجده(صد و هیژده درستتره:))

رو ,یه ,حال ,مثل ,چقدر ,هم ,بود که ,حال خوب ,نابود شد ,بخیر چقدر ,یادش بخیر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

sibrayanehitl گلچين مطالب اينترنتي دانلود کده فروشگاه دانشجویی فایل 24 poseidon (الهه ی دریا) frektaltihonar بهار و پاییز الکترونیک طراح وب ایران مقالات ارزشمند